GODZINY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI2021/2022

(dla rodziców, po wcześniejszym umówieniu się)

ZESPÓŁ GASTRONOMICZNY

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Andrzejczyk Ewelina

e.andrzejczyk@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 14:25-15:10

2.

Bargieł Renata

r.bargiel@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 14.30 -15.30

3.

Chudy Magdalena

m.chudy@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15.20-16.05

4.

Chwyć Beata

b.chwyc@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15.20-16.05

5.

Demytruk Bożena

b.demytruk@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15:35 – 16:20

6.

Falkiewicz Beata

b.falkiewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14:30 – 15:30

7.

Kosela Barbara

b.kosela@zshg.edu.gdynia.pl

piątek 14.30-15.30

8.

Majkowska Aleksandra

a.majkowska@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 14.30-15.30

9.

Wołosewicz Janina

j.wolosewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15:35-16:20

ZESPÓŁ WARSZTATU SZKOLNEGO

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Beata Hermann

b.hermann@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.00-16.00

2.

Barbara Kolbowicz

b.kolbowicz@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 14.30-15.30

3.

Barbara Pierzchała

b.pierzchala@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.00-16.00

4.

Maria Dawidczyk

m.dawidczyk@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.00-16.00

5.

Karolina Maćkowska

k.mackowska@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.00-16.00

6.

Agnieszka Rokosz

a.rokosz@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.00- 16.00

7.

Tomasz Rusik

t.rusik@zshg.edu.pl

Czwartek 15.00- 16.00


ZESPÓŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko imię nauczyciela

Służbowy adres mailowy

Stacjonarnie (dz. godz)

1.

Arcisz Ewa

e.arcisz@zshg.edu.gdynia.pl

środa

16.00-16.45

2.

Borys Marek

m.borys@zshg.edu.gdynia.pl

poniedziałek

15.10-15.55

3.

Czaja Alina

a.czaja@zshg.edu.gdynia.pl

Środa

15.15-16.15

4.

Korybalska Aniela

a.korybalska@zshg.edu.gdynia.pl

wtorek

14.30-15.30

5.

Michniewski Robert

r.michniewski@zshg.edu.gdynia.pl

wtorek

15.15-16.00

6.

Niemczynowicz Piotr

p.niemczynowicz@zshg.edu.gdynia.pl

piątek

15.10-16.10

7.

Rutkowski Rafał

r.rutkowski@zshg.edu.gdynia.pl

Środa
15.15-16.00

8.

Sierhej Natalia

n.sierhej@zshg.edu.gdynia.pl

poniedziałek

15.15-16.00

9.

Rynkowska-Tomiczek Jolanta

j.rynkowska@zshg.edu.gdynia.pl

piątek

15.00-16.00

10

Domrazek Ewa

e.domrazek@ zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek

14:00-15:00


ZESPÓŁ JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko imię nauczyciela

Służbowy adres mailowy

Stacjonarnie (dz. godz)

1.

Magdalena Buczma-Pawelec

m.buczma@zshg.edu.gdynia.pl

środa

15.10-16.00

2.

Aneta Chołdrych

a.choldrych@zshg.edu.gdynia.pl

piątek

15.00-16.00

3.

Monika Bukowska

m.bukowska@zshg.edu.gdynia.pl

Środa

15.00-16.00

4.

Regina Ginalska-Graś

r.ginalska-gras@zshg.edu.gdynia.pl

czwartek

16.00-17.00

5.

Katarzyna Kaprocka-Gral

k.kaprocka@zshg.edu.gdynia.pl

środa

15.00-16.00

6.

Magdalena Maciakowska-Dałek

m.maciakowska@zshg.edu.gdynia.pl

czwartek

15.00-15.45

7.

Małgorzata Radek

m.radek@zshg.edu.gdynia.pl

poniedziałek
15.10-15.55

8.

Anna Socha

a.socha@zshg.edu.gdynia.pl

czwartek

15.00-16.00

9.

Sylwia Wasilewska

s.wasilewska@zshg.edu.gdynia.pl

wtorek

15.00-16.00

10

Alina Grzenkowicz

a.grzenkowicz@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek

15:15-16:15


ZESPÓŁHUMANISTYCZNY

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Danuta Warczak

d.warczak@zshg.edu.gdynia.pl

środa godz.

9.00 – 10.00

2.

A. Gancarz

a.gancarz@zshg.edu.gdynia.pl

wtorek godz.

14.20-15.00

3.

A. Uchman

a.uchman@zshg.edu.gdynia.pl

Środa

14.20-15.10

4.

A. Lochyńska

a.lochynska@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek

14.20-15.00

5.

J. Dziedzic

j.dziedzic@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek

14.20-15.20

6.

K. Kostanek

k.kostanek@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek

14.20-15.05

7.

H. Mroczkowska

h.mroczkowska@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek

14.25-15.00

8.

W. Bela

w.bela@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek

15.10-16.55

9.

J. Ryba

j.ryba@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek

15.15-16.15

10.

M. Wojtczak

m.wojtczak@zshg.edu.gdynia.pl

środa

14.20-15.00

ZESPÓŁ POMOCY I PROFILAKTYKI

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Skrzypińska Aleksandra

a.skrzypinska.as@gmail.com

Wtorek

15.00-15.45

2.

Grzybowska Anna

aniagrzy@wp.pl

Poniedziałek

15.45-16.30

3.

Winnicka Wanda

wanda.winnicka@onet.eu

Środa

14.45-15.45

4.

Duda Piotr

dudarada@wp.pl

Poniedziałek

11.35-12.20

5.

Dera Marcin

dera.marcin@gmail.com

Środa

15.15-16.00

ZESPÓŁ HOTELARSKO-TURYSTYCZNY

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie( po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Monika Chruściel-Krajewska

m.chruściel@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.00-15.45

2.

Karolina Bieszk- Sałańska

k.bieszk@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 15.15-16.00

3.

Ewa Stasiak

e.stasiak@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.15-16.00

4.

Agnieszka Dutkiewicz

a.dutkiewicz@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15.10-16.00

5.

Monika Szymula

m.szymula@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.15-16.00

6.

Iwona Gunia

i.gunia@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15.15- 16.00

7.

Barbara Czepeczek

b.czepeczek@zshg.edu.pl

Poniedziałek 15.00- 16.00

8.

Katarzyna Thiel- Winkler

k.thiel@zshg.edu.pl

Środa 15.00 – 16.00

9.

Elżbieta Krzykowska

e.krzykowska@zshg.edu.pl

Wtorek 15:15- 16:00

10.

Anna Pacek

a.pacek@zshg.edu.pl

Czwartek 14:20 – 15:20


ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie( po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Joanna Pawłowska

j.pawlowska@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14:25-15:10

2.

Anna Kaleta

a.kaleta@zshg.edu.gdynia.pl

Środa 15:15-16:00

3.

Beata Bożuta - Przybyszewska

b.bozuta@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 15:15-16:00

4.

Marcin Piontke

m.piontke@zshg.edu.gdynia.pl

piątek 14:25-15:00

5.

Ewa Rudzka

e.rudzka@zshg.edu.gdynia.pl

Wtorek 15:10- 16:00

7.

Ewelina Orlikowska

e.orlikowska@zshg.edu.gdynia.pl

WTOREK 15:10-15:55

8.

Agnieszka Jowsa

a.jowsa@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14:25-15:10

9.

Ewa Wycinka

e.wycinka@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:15-16:00

10.

Figurska Katarzyna

k.figurska@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:10-16:00

11.

Chrzanowska-Drewa Iwona

i.chrzanowska@zshg.edu.gdynia.pl

Poniedziałek 14:25-15:00

12.

Flisykowska Bogusława

dyrektor@zshg.edu.gdynia.pl

ZESPÓŁ JĘZYKÓW OBCYCH

Konsultacje dla rodziców mailowo i stacjonarnie (po wcześniejszym uzgodnieniu)

Lp

Nazwisko i imię nauczyciela

Służbowy adres mail

Stacjonarnie

Dzień godzina

1.

Jacek Andrzejewski

j.andrzejewski@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:15-16:00

2.

Paweł Wilmański

p.wilmanski@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 15:15-16:00

3.

Danuta Hanowska- Stepień

d.hanowska@zshg.edu.gdynia.pl

Piątek 15:15-16:00

4.

Krystian Bodnar

k.bodnar@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:15-16:00

5.

Sylwia Moździerzewska

s.mozdzierzewska@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 14:30- 15:30

6.

Krzysztof Kwiatkowski

k.kwiatkowski@zshg.edu.gdynia.pl

Czwartek 15:15-16:00