KONSULTACJE NAUCZYCIE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017



Imię i Nazwisko

Godziny konsultacji

Dzień tygodnia

Godzina

Andrzejczyk Ewelina

Piątek

10.20 – 11.15

Andrzejewski Jacek

Wtorek

9.35 – 10.20

Arcisz Ewa

Środa

12.25 – 13.10

Bargieł Renata

Poniedziałek

10.20 – 11.05

Bartczak-Gałka Beata

Wtorek

13.30 – 14.10

Bednarko Justyna

Wtorek

15.05 – 15.50

Bela Wojciech

Czwartek

10.30 – 11.15

Bieszk-Sałańska Karolina

Piątek

14.15 – 15.00

Bodnar Krystian

Środa

11.35 – 12.20

Borkowski Paweł

Poniedziałek

9.40 – 10.20

Borys Marek

Poniedziałek

11.35 – 12.20

Buczma-Pawelec Magdalena

Środa

11.35 – 12.00

Chilińska Katarzyna

Piątek

14.15 – 15.15

Chołdrych Aneta

Wtorek

13.25 – 14.10

Chruściel – Krajewska Monika

środa

11.15 – 12.20

Chudy Magdalena

Środa

11.35 – 12.20

Chudzikiewicz Natalia

Piątek

10.30 – 11.15/15.00-1600

Chwyć Beata

Poniedziałek

14.10 – 15.00

Ciesielski Krzysztof

Wtorek

12.25 – 13.10

Czepeczek Barbara

Wtorek

15.00 – 15.45

Dawidczyk Maria

Piątek

9.30 – 10.30

Demytruk Bożena

Czwartek

7.30 – 8.15

Deręgowska Aniela

Poniedziałek

11.35 – 12.20

Domrazek Ewa

Wtorek

10.30 – 11.15

Drywa Marzena

Piątek

14.10 – 15.00

Dusza Ewa

środa

9.35 – 10.20

Fawre Anna

poniedziałek

12.25 – 13.10

Ginalska-Graś Regina

Czwartek

14.10 – 14.55

Grzenkowicz Alina

piątek

12.20 – 13.10

Gunia Iwona

Czwartek

11.35 – 12.10

Hopcia Anna

Czwartek

14.00 – 15.00

Jowsa Agnieszka

Środa

15.00 – 16.00

Kadaj Karolina

Czwartek

10.30 – 11.15

Kaprocka-Gral Katarzyna

Środa

9.35 – 10.20

Kolbowicz Barbara

Czwartek

14.40 – 15.10

Korzeniewska Iwona

Piątek

11.20 – 12.55

Kostanek Katarzyna

Piątek

8.00 – 8.40

Krzykowska Elżbieta

Poniedziałek

12.25 – 13.25

Lemańczyk Magdalena

Czwartek

10.30 – 11.15

Lochyńska Agnieszka

Czwartek

10.30 – 11.15

Majkowska Aleksandra

Piątek

15.10 – 15.55

Maćkowska Karolina

Wtorek

11.15 – 12.00

Naleziński Roman

Wtorek

11.35 – 12.20

Niemczynowicz Piotr

Wtorek

10.30 – 11.15

Pawełko Andrzej

Wtorek

14.30 – 15.30

Pierzchała Barbara

Środa

13.25 – 14.10

Piontke Marcin

Poniedziałek

11.35 – 12.20

Piotrowicz Bogumiła

Czwartek

9.35 – 10.30

Pobłocka Anna

Środa

7.35 – 8.20

Rabenda-Kmita Ewa

Środa

15.50

Rutkowski Rafał

Poniedziałek

9.35 – 10.20

Ryba Joanna

Piątek

10.30 – 11.15

Rynkowska-Tomiczek Jolanta

środa

11.35 – 12.20

Saganowska Katarzyna

Wtorek

10.30 – 11.15

Semerling Patrycja

Wtorek

13.25 – 14.10

Samulczyk Joanna

Czwartek

13.25 – 14.10

Sobczak Seweryn

wtorek

11.35 – 12.20

Spryszyńska Anna

Środa

10.30 – 11.15

Stasiak Ewa

Poniedziałek

12.25 – 13.15

Warczak Danuta

Środa

13.00 – 14.00

Wąsalska Barbara

Środa

10.30 – 11.15

Wojtczak Mirosława

Czwartek

12.30 – 13.00

Wołosewicz Janina

Wtorek

10.45 – 11.30

Zalewska Małgorzata

Środa

11.35 – 12.20