Konsultacje z nauczycielami w roku szkolnym 2016/2017


Imię i Nazwisko

Godziny konsultacji

Dzień tygodnia

Godzina

Andrzejczyk Ewelina

Środa

13.40 – 14.10

Andrzejewski Jacek

Środa

15.05 – 15.50

Arcisz Ewa

Wtorek

13.35 – 14.10

Bargieł Renata

Poniedziałek

14.10 – 14.55

Bartczak-Gałka Beata

Środa

15.45 – 16.15

Bednarko Justyna

Wtorek

14.15 – 15.00

Bela Wojciech

Wtorek

15.00 – 15.45

Bieszk-Sałańska Karolina

piątek

14.15 – 15.00

Bodnar Krystian

Wtorek

15.05 – 15.50

Borkowski Paweł

Piątek

13.40 – 14.20

Borys Marek

Poniedziałek

14.10 – 15.00

Buczma-Pawelec Magdalena

Poniedziałek

15.00 – 15.50

Chilińska Katarzyna

Piątek

14.15 – 15.00

Chołdrych Aneta

wtorek

15.05 – 15.50

Chruściel – Krajewska Monika

Poniedziałek

15.00 – 15.45

Chudy Magdalena

Środa

07.30 – 08.15

Chudzikiewicz Natalia

Wtorek

Środa

15.00 – 16.00

13.25 – 14.10

Chwyć Beata

Środa

15.05 – 15.50

Ciesielski Krzysztof

Wtorek

15.05 – 15.50

Czepeczek Barbara

Środa

15.05 – 15.50

Dawidczyk Maria

Środa

14.00 – 14.45

Demytruk Bożena

Środa

7.30 – 8.15

Deręgowska Aniela

Czwartek

15.00 – 15.50

Domrazek Ewa

Wtorek

13.25 – 14.10

Drywa Marzena

Piątek

15.05 – 16.00

Dusza Ewa

Środa

14.15 – 15.00

Fawre Anna

Czwartek

14.15 – 15.00

Ginalska-Graś Regina

Czwartek

14.10 – 14.55

Grzenkowicz Alina

Czwartek

14.15 – 15.00

Grzybowska Anna

Poniedziałek

15.00 – 16.30

Gunia Iwona

środa

15.00 – 15.40

Hopcia Anna

Czwartek

15.00 – 16.00

Jowsa Agnieszka

Środa

14.10 – 15.00

Kadaj Karolina

Wtorek

15.00 – 15.50

Kaprocka-Gral Katarzyna

Piątek

15.00 – 15.50

Kolbowicz Barbara

Wtorek

14.10 – 15.00

Korzeniewska Iwona

Środa

15.00 – 15.45

Kostanek Katarzyna

Wtorek

15.00 – 15.45

Krzykowska Elżbieta

Wtorek

15.00 – 15.45

Lemańczyk Magdalena

Czwartek

14.15 – 15.00

Lochyńska Agnieszka

Czwartek

13.10 – 13.55

Majkowska Aleksandra

Czwartek

15.05 – 15.50

Maćkowska Karolina

Poniedziałek

14.15 – 15.00

Naleziński Roman

Czwartek

13.25 – 14.10

Niemczynowicz Piotr

Wtorek

13.25 – 14.10

Pawełko Andrzej

Poniedziałek

13.30 – 14.30

Pierzchała Barbara

Czwartek

13.25 – 14.10

Piontke Marcin

Czwartek

15.00 – 15.45

Piotrowicz Bogumiła

Czwartek

9.35 – 10.30

Pobłocka Anna

Środa

14.20 – 15.05

Rabenda-Kmita Ewa

Poniedziałek

15.00

Rutkowski Rafał

Środa

15.05 – 15.50

Ryba Joanna

Środa

8.40 – 9.25

Rynkowska-Tomiczek Jolanta

Poniedziałek

15.05 - 15.50

Saganowska Katarzyna

Wotrek

07.00 – 07.45

Semerling Patrycja

Poniedziałek

8.40 – 9.25

Samulczyk Joanna

Poniedziałek

8.40 – 9.25

Sobczak Seweryn

Poniedziałek

12.25 – 13.10

Spryszyńska Anna

Środa

13.25 – 14.10

Stasiak Ewa

Poniedziałek

15.05 – 15.50

Warczak Danuta

Środa

11.00 – 12.00

Wąsalska Barbara

Wtorek

7.00 – 7.45

Wojtczak Mirosława

Środa

15.00 – 15.40

Wołosewicz Janina

Środa

13.10 – 13.50

Zalewska Małgorzata

Środa

13.25 – 14.10