Egzamin maturalny 2017

Infomacja o egzaminie maturalnym - https://www.cke.edu.pl/images/_KOMUNIKATY/20170901%20EM%20Informacja%20CALOSC.pdf

Wewnątrzszkolna Instrukcja Organizacji i Przygotowania Egzaminu Maturalnego w roku 2018:

  • Biblioteka szkolna
  • Tablica informacyjna na I piętrze szkoły
  • www.oke.gda.pl


Wewnątrzszkolna instrukcja organizacji i przygotowania egzaminu maturalnego

Czas trwania

Przedmiot

Arkusz

Czas trwania (w min.)

Język polski

matematyka

Poziom podstawowy

170

Poziom rozszerzony

180

Języki obce nowożytne

Poziom podstawowy

120

Poziom rozszerzony

150

Biologia

Chemia

Filozofia

Fizyka

Geografia

Historia

Historia muzyki

Historia sztuki

Wos

Poziom rozszerzony

180

Informatyka

Część I

60

Część II

150

Przybory pomocnicze

Harmonogram

MATURA 2018

Lp

TERMIN

GODZINA 9.00

GODZINA 14.00

1

4.05.2018

Język polski - PP

Język polski - PR

2

7.05.2018

Matematyka - PP

Jęz. łac. I kult. antyczna

3

8.05.2018

Język angielski - PP

Język angielski - PR

4

9.05.2018

Matematyka - PR

Filozofia

5

10.05.2018

Biologia

Historia sztuki

6

11.05.2018

WOS

Informatyka

7

14.05.2018

Fizyka i astronomia

Geografia

8

15.05.2018

Język niemiecki - PP

Język niemiecki - PR

9

16.05.2018

Chemia

Historia

10

17.05.2018

Język rosyjski - PP

Język rosyjski - PR

11

18.05.2018

Język francuski - PP

Język francuski - PR

12

21.05.2018

Język hiszpański - PP

Język hiszpański - PR

13

22.05.2018

Język włoski - PR

Język włoski - PR


Matura Próbna

PRÓBNAUSTNA MATURA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

KLASA4 HA

WTOREK,31 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Magdalena Buczma – Pawelec

Jacek Andrzejewski

Sala 14

11.30 – 12.30

Dzienisz Błażej

Fidut Wiktoria

Holc Marta

12.30 – 13.30

Karczewska Weronika

Lidzbarska Amelia

Mach Wiktoria

13.30 – 14.10

Miotke Karolina

Miszka Klaudia

Regina Ginalska – Graś

Aneta Chołdrych

Sala 3

12.30 – 13.30

Adamczyk Wiktoria

Formella Paulina

Gieroń Aleksandra

13.30 – 14.30

Hołownia Szymon

Kwiatkowski Florian

Samol Weronika

14.30 – 15.10

Sawicka Estera

Setzke Agnieszka

PIĄTEK,27 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Anna Socha

Karolina Kadaj

Sala 3

10.30 – 11.30

Mordarska Laura

Miksa Adrianna

Płotka Rosana

11.30 – 12.30

Pruska Paulina

Rogowska Natalia

Szklarska Kamila

12.30 – 13.10

Tarajda Dominika

Wilczyński Maciej


KLASA4 TGA

WTOREK,24 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Magdalena Buczma – Pawelec

Alina Grzenkowicz

Sala 14

11.30 – 12.30

Dampc Szymon

Gil Mikołaj

Głodowska Agnieszka

12.30 – 13.10

Harnata Krystian

Kamiński Jacek

Katarzyna Kaprocka – Gral

Ewa Rabenda – Kmita

Sala 18

12.30 – 13.30

Kaszuba Żaneta

Lepak Kamila

Machalińska Natalia

13.30 – 14.10

Pasińska Agnieszka

Pettke Bartosz

Aneta Chołdrych

Jacek Andrzejewski

Sala 3

11.30 – 12.30

Pienczke Magdalena

Rydzewski Maciej

Sabiron Paulina

12.30 – 13.30

Stolc Mateusz

Wieczorek Michał

Wincewicz Maciej

13.30 - 14.30

Wiśniewska Agata

Wolczyńska Martyna

Woroniecki Mateusz

14.30 – 14.50

Zadrożna Rosana


KLASA4 HB

PONIEDZIAŁEK,23 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Anna Socha

Alina Grzenkowicz

Sala 19

12.30 – 13.30

Albecka Agnieszka

Awetisyan Roksana

Chrzanowska Wiktoria

13.30 – 14.30

Cymanowska Edyta

Czarnecka Magdalena

Gryczewska Natalia

14.30 – 15.30

Grześkowiak Nikola

Karita Anna

Trzeciak Anna

Aniela Deręgowska

Joanna Samulczyk

Sala 25

12.30 – 13.30

Kitowska Danuta

Kurowski Kamil

Lehmann Kamila

13.30 – 14.30

Sroka Roksana

Soldatke Julia

Kass Krystian

14.30 – 15.10

Niski Nicole

Pacyna Robert

ŚRODA, 25 października ZMIANA!!

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Anna Socha

Karolina Kadaj

Sala 3

8.00 – 9.00

Meier Kamila

Sadka Agnieszka

Łytkowska Aleksandra

10.30 – 11.30



Thomaidou Nikoleta

Pyszka Julia

Wesołowska Wiktori

9.00 – 9.20

Lewandowska Aleksandra


KLASA 4 TGC

PONIEDZIAŁEK,30 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Aniela Deręgowska

Katarzyna Kaprocka – Gral

Sala 25

13.15 – 14.15

Busz Mateusz

Cegiełka Daniel

Chilewski Marcin

14.15 – 15.15

Czarnecki Maciej

Gubernat Weronika

Halman Weronika

15.15 – 15.35

Hebel Joanna

Magdalena Buczma – Pawelec

Aneta Chołdrych

Sala 19

13.15 – 14.15

Hubój Michał

Jasek Marcin

Kankowska Maria

14.15 – 15.15

Król Jakub

Krupiński Jakub

Krupski Bartosz

15.15 – 15.35

Kwidziński Patryk

PIĄTEK,27 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Anna Socha

Karolina Kadaj

Sala 3

13.20 – 14.20

Labuda Kacper

Lemke Sebastian

Nagel Kamil

14.20 – 15.20

Posańska Patrycja

Rintz Damian

Steinke Maciej

15.20 – 16.00

Zamojska Joanna

Żywicka Monika

KLASA4 TGB

CZWARTEK,26 października

Zespół Egzaminacyjny

Godzina

Zdający

Aniela Deręgowska

Joanna Samulczyk

Sala 25

8.30 – 9.30

Bocian Patrycka

Bronk Julia

Chyła Piotr

9.30 – 10.30

Cielebańska Agnieszka

Fularczyk Emilia

Iwańska Maja

10.30 – 11.30

Jabłońska Angelika

Kasprowicz Patryk

Kleina Michał

Iwona Korzeniewska

Regina Ginalska – Graś

Sala 3

8.30 – 9.30

Kosiorek Magdalena

Kubiak Michał

Kurecki Dariusz

9.30– 10.10

Mielewczyk Aleksandra

Rożnowski Robert

Katarzyna Kaprocka – Gral

Ewa Rabenda – Kmita

Sala 14

8.00 – 9.00

Rybicki Damian

Smulska Martyna

Surowiec Sebastian

9.00 – 10.00

Szewczyk Krzysztof

Wiczkowski Błażej

Zwara Patryk